15 places in "Agjencitë Turistike"

 1. FILTRO SIPAS:
 2. RENDIT SIPAS: Vlerësime / Të fundit
 • Sion Tours

  Sion Tours

  Mbreteresha Teuta, 40000 Mitrovice

  Ndermarrja per Turizem dhe Transport “SION TOURS” Mbreteresha Teute , Mitrovice 40000 , Rep.Kosoves Komoditet, fleksibilitet, lëvizshmëri, siguri dhe përgjegjshmëri…

 • Blue Line Travel

  Blue Line Travel

  Rruga Naim frasheri 10, 9700, Sarande

  Se shpejti me shume informacione, faleminderit!

 • Economy Agency

  Economy Agency

  Prizren, William Walker 11

  Economy Agency – Ofron këto shërbime: – Bileta Udhëtimi për të gjitha sestinacionet, – Aranzhmane Turistike, – Termine në Ambasada,…

 • Pejë

  Pejë

  Rr. Vellezerit Gervalla

  Agjensioni Turistik “ZEKAJ TOURS” është formuar në vitin 1990 dhe që nga ajo kohë pasagjërve ju ofron udhëtime në fushen…

 • Royal Travel

  Royal Travel

  Bulevardi Bill Klinton, Nr 18

  Royal Travel është agjencion turistik i themeluar në vitin 2004 ashtu që t’ju ofrojmë besimtarëve myslimanë shërbime elitare për kryerjen…

 • Traveks

  Traveks

  Rr. Luan Haradinaj, Nr. 104. Pallati i rinisë dhe sportve

  Traveks është një kompani turistike e specializuar në ofrimin e shërbimeve turistike. Përvoja jonë shumëvjeçare në drejtime të ndryshme ndikon…

 • SION TOURS

  SION TOURS

  mitrovice

  Ndërmarrja për turiëm dhe transport  SION TOURS Mitrovicë Udhëtime me Autobus ULQIN DURRES SHENGJIN VELIPOJ SARANDE Aranzhmane Turistike Bileta Avioni

 • OMEGA TOURS

  OMEGA TOURS

  PRIZREN

  Me Omega Tours Zbulo Botën- Bileta të volitshme për udhëtime me aeroplan në gjithë botën, hotele, pushime, ture, sigurime në…

 • Air Prishtina

  Air Prishtina

  Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtines Adem Jashari

  Eksploroni Evropën dhe të gjithë botën. Me fluturime nga Prishtina dhe Shkupi ne hapim dyert e lirisë për udhëtime. Me fluturime të…

 • Air Prishtina

  Air Prishtina

  Sheshi Zahir Pajaziti 45/1 Prishtina

  Eksploroni Evropën dhe të gjithë botën. Me fluturime nga Prishtina dhe Shkupi ne hapim dyert e lirisë për udhëtime. Me fluturime të…

1 2
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net