4 places in "Kafiteri"

 1. FILTRO SIPAS:
 2. RENDIT SIPAS: Vlerësime / Të fundit
 • Amsterdam Lounge Bar

  Amsterdam Lounge Bar

  Pandi Dardha

  Amsterdam Lounge Bar

 • Taverna n’Rreze

  Taverna n’Rreze

  Prishtine Fehmi Agani

  Taverna n’Rreze – Te “Kafet e Vogla”. Taverna me e mire ne Prishtine. Sherbim dhe cilesi te nivelit te larte.…

 • Bon Vivant

  Bon Vivant

  Rexhep Luci, 10000 Pristina

  BonVivant is one of the most frequent places in town, where you can find  the best coctails in, not excluding…

 • Prince Coffee Shop në Elkos Center, Pejë

  Prince Coffee Shop në Elkos Center, Pejë

  42.6545565,20.3148312

  “Kafeja është mënyrë e mësimit të cilësive të reja, njerëzve dhe shijeve të reja nga e gjithë bota. Ne do…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net