14 places in "Hotele"

 1. FILTRO SIPAS:
 2. RENDIT SIPAS: Vlerësime / Të fundit
 • KH Booking

  KH Booking

  Prishtine, Rr. UCK

  Platforma më e re e zhvilluar nga “Kosova Information Technology” për rezervime dhe menaxhim te hoteleve.KH Booking është platformë online…

 • Ma Belle

  Ma Belle

  Prishtine

  Rrefimi Ynë Legjenda thotë se, gjatë udhëtimit të tij për në Etiopi, mistiku jemenas Ebu el-Hasan vërejti një gjallëri magjepse…

 • Hotel AFA Residence

  Hotel AFA Residence

  Rruga Deme Ahmeti

  Nje prej hoteleve me atraktive ne qytetin e Prishtines. Kualiteti dhe cilesia luksoze me cmime te arsyeshme.

 • Hotel Begolli

  Hotel Begolli

  Maliq Pashë Gjinolli

  Hotel Begolli përmban një seleksion prej 32 dhomash për mysafire dhe suitesh të aranzhuara për mrekulli,të shpërndara nëpër 5 kate,një…

 • Golden Hotel

  Golden Hotel

  Motrat Qiriazi n.n, Ulpiana Prishtina 10000

  Golden Hotel offers exclusive services and fantastic conditions. We invite you to visit us and get acquainted with the exclusivity…

 • Driza’s House – Hostel

  Driza’s House – Hostel

  Remzi Ademaj

  The Driza’s House is new hostel just some steps away from city center of Prizren. The hostel is located near all…

 • Hotel Sirius

  Hotel Sirius

  Agim Ramadani, Pristina, Kosovo,

  Hotel Sirius gjendet në qendër të Prishtinës i cili përmban staf shumë profesionist të cilët përherë ju bëjnë të ndiheni…

 • Hotel berisha

  Hotel berisha

  Kosova Kijevë

  Jemi Restuart me Standarde Evropiane . Kemi Dhoma per  Fjetje Salla Dasmash  Si dhe Restauranti Me Kopshtin Mbreslenes

 • Swiss Diamond Hotel Prishtina

  Swiss Diamond Hotel Prishtina

  Prishtine,

  Swiss Diamond Hotel Enjoying an outstanding location right in the center of Prishtina , within walking distance from the Government…

 • The White Tree

  The White Tree

  Mujo Ulqinaku No. 15

  The best hostel in Prishtina? Drawing from our hostel experiences while traveling, we decided to bring together the best of…

1 2
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net