42 places in "Shërbyese"

 1. FILTRO SIPAS:
 2. RENDIT SIPAS: Vlerësime / Të fundit
 • Përkthime Prestige

  Përkthime Prestige

  prishtin

  Përkthime Prestige është kompani e cila ofron shërbime të përkthime të licencuara në 30 gjuhë të huaja nga viti 2012,…

 • 1001 Group

  1001 Group

  Struga

  1001 GROUP -DOOEL u themelua në datë 01.09.1993 sipas ligjeve të asaj kohe në Republikën e Maqedonisë, kjo kompani i mbushi…

 • N.SH. POL-ALBA Përkthimet të licencuara nga gjuha polake

  N.SH. POL-ALBA Përkthimet të licencuara nga gjuha polake

  Prishtinë, Bregu i Diellit

  Jam përkthyës i licencuar nga gjykata.Bëj përkthimin profesional të çertifikuar (me vule) të dokumenteve nga gjuha polake në gjuhen shqipe…

 • DesignPlus Prishtine

  DesignPlus Prishtine

  Pristine, Mati 1

  Jemi kompani për dizajnim të webfaqeve, shitjen e hapësirave të llojeve të ndryshme te hostimit, si shared hosting, reseller, VPS,…

 • LESNA MOBILJE

  LESNA MOBILJE

  Zona industriale 10000 Prishtine

  LESNA MOBILJE merret me shiteblerjen e mobiljeve te ndryshme per shtepi nga prodhuesit e njohur Slloven, Italian dhe Gjerman, Mobilje…

 • A&A Consulting

  A&A Consulting

  Prishtine ,Rr. UÇK Nr.28

  Mirë se vini në A&A Consulting   Zgjedhja më e mirë për nevojat e juaja biznesore A & A Consulting…

 • Success Key

  Success Key

  Prishtinë Rexhep Krasniqi

  Nese keni probleme me dyer, ju kane humbur qelsat apo ju eshte bllokuar dera, ne jemi ekip e profesionalizuar per…

 • ONLINE Rent a Car

  ONLINE Rent a Car

  Lidhja e Pejes

  We have been in business for over eleven years, providing quality service at the highest levels of professionalism to a…

 • Primail shpk

  Primail shpk

  Rruga e UCK, Nr.28, Prishtine

  Primail eshte poste e shpejte e licensuar nga ARKEP per ushtrimin e veprimtarise se postes se shpejte.

 • NPM Termo

  NPM Termo

  Qendra tregtare “Bregu i Diellit” nr. 40 (kati i parë)

  Ndërmarrja e projektimeve dhe montimeve Termo është një ndër ndërmarrjet e para kosovare që ofron shërbime në lëminë e sistemeve termoteknike si: ● Ngrohje…

1 2 3 5
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net