71 shpallje

 • Sony PS4 500GB me 2 kontrollues

  Sony PS4 500GB me 2 kontrollues

  Prishtine

  ri Sony PS4 500GB me 2 kontrollues me pajisje të plotë dhe 1 vit garanci (Skype: ibaymart)

  2017-03-10, 22:12  Çmimi 200€
 • TENDA ME QERA per dasma, stola tavolina, dj, 0682290127

  TENDA ME QERA per dasma, stola tavolina, dj, 0682290127

  shqiperi

   ofrojme Tenda (Qadra) me qera per dasma, stola tavolina dhe DJ  me cmimet me te mira, gjithashtu bejme transportin dhe…

  2017-03-10, 22:11  Me marreveshje
 • Bilet per ndeshjen Shqiperi – Zvicer

  Bilet per ndeshjen Shqiperi – Zvicer

  Rruga Niko Avrami pallati 71/1 Perball shkolles Ramazan Jarani Tiran

  Biletat jan kategoria e par 

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 600€
 • Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Digital SLR Camera

  Canon EOS 5D Mark III 22.3 MP Digital SLR Camera

  United Kingdom

  The product are Brand New original Guarantee Sealed in box and it comes with 2 Years International Warranty and 90…

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 600€
 • Galaxy Note 5

  Galaxy Note 5

  Pogradec Albania

  Shitet ose nderrohet me iPhone 6 Galaxy Note 5. Gjendje perfekte 10/10. Version Amerikan T-Mobile.

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 380€
 • New Apple iphone 6s/6s plus Skype: worldgadget

  New Apple iphone 6s/6s plus Skype: worldgadget

  malisheve street

  WhatsApp: +16194321763 Skype:  worldgadget (E-mail):  worldgadet@gmail.com Minimum Order : 1-100Unit We are selling the new iPhone 6s Plus and iPhone…

  2016-05-16, 15:44  Çmimi 200€
 • Original Apple Iphone 6,6S,6+,5S, Galaxy S6, 6S plus

  Original Apple Iphone 6,6S,6+,5S, Galaxy S6, 6S plus

  jki77

  Ju jeni të mirëpritur për të Aksesore sallonet tona të shitjes me çmime shumë të lira dhe të përballueshme që…

  2016-05-16, 15:44  Çmimi 500€
 • makin per qepje

  makin per qepje

  prishtine

  te interesuarit mund te kontaktojne cdo dite nga ora 18 – 21 ne nr telefonit +37744312201 ( edhe ne viber…

  2016-05-16, 15:43  Çmimi 200€
 • Canon EOS 5D Mark III Digital SLR Camera Body 22.3MP

  Canon EOS 5D Mark III Digital SLR Camera Body 22.3MP

  uk

  Canon EOS 5D Mark III Digital SLR Camera Body 22.3MP markë Canon Model 5D Mark III MPN 5260B002 UPC 013803142433…

  2016-02-10, 15:12  Çmimi 600€
 • Apple iPhone 6S Plus (Model Latest) – 128GB – Rose Gold (Lexuara) Smartphone

  Apple iPhone 6S Plus (Model Latest) – 128GB – Rose Gold (Lexuara) Smartphone

  uk

  Apple iPhone 6S Plus (Model Latest) – 128GB – Rose Gold (Lexuara) Smartphone markë Apple MPN MKVE2LL / A Rrjeti…

  2016-02-10, 15:12  Çmimi 500€
1 2 3 8
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net | Shitblerje