137 shpallje

 • Shitet Toka

  Shitet Toka

  Shtyllas Fier Albania

  Shitet tokaKjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania .…

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 25€
 • Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania.

  Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan në Albania.

  Shtyllas Komuna Levan Fier

  Shitet toka 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem  ne By-pass e Fier – Levan në Albania. Kjo tokë ndodhet 4…

  2017-01-26, 22:17  Me marreveshje
 • Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan

  Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan

  Fshati Shtyllas. Komuna Levan Fier

  Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte: Tokat ndodhet ne fahatin Shtyllas ne dy anet…

  2017-01-26, 22:17  Me marreveshje
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

  Magjistralja Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine – Peje, perballe pompes se benzines EURO…

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 2000€
 • Blej toke

  Blej toke

  Tirane Albania

  Blej toke me siperfaqie 3000-4000 m2 qe ndodhet ndermjet Albi Mall, Ravine deri tek QMI (Qendra Mobilieve Italiane) afer Lipianit.…

  2017-01-26, 22:17  Me marreveshje
 • Shitet Toka 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier

  Shitet Toka 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier

  Fshati Shtyllas. Komuna Levan Fier

  Shitet toka me siperfaqe 3500 m2 ne fshatin Shtyllas Komuna Levan Fier.Ndodhet ne ane te rruges.Me dokumenta te rregullta hipotekore.…

  2017-01-26, 22:17  Me marreveshje
 • marrë kredi siguruar sot

  marrë kredi siguruar sot

  Albania

  Përshëndetje, A keni nevojë për një investitor? A keni nevojë për një kredi për të filluar biznesin tuaj ose një…

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 12345€
 • Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne Magjistralen Prishtine – Peje ne Mleqan

  Magjistralja Prishtine - Peje ne Mleqan

  Shitet toka ne mes fshatrave Kijeve dhe Mleqan.Toka gjindet shume prane magjistrales Prishtine – Peje, perballe pompes se benzines EURO…

  2017-01-26, 22:17  Çmimi 2000€
 • Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines

  Shitet banesa ne qendren e ngushte te Prishtines

  Qender - Bulevardi "Nena Tereze", Prishtine

  Shitet banesa dydhomëshe e gjysëm në qendrën e ngushtë të Prishtinës.Banesa është ndërtim i vjetër,ka sipërfaqe Neto prej 65 m²…

  2016-03-03, 15:34  Çmimi 110500€
 • Shitet banesa me 115m2 ne Ferizaj

  Shitet banesa me 115m2 ne Ferizaj

  Ferizaj

  Shes banes ne ferizaj te tregu i gjelbert ne katin e 9 me 115 m2 banesa eshte ndertim i ri…

  2016-03-03, 15:34  Çmimi 450€
1 2 3 14
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2015 Adresari.net | Shitblerje